ART / Lithographs / Giclée 14277015
nr 1427 7015
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Anita Paulsson (b. 1942), Sweden. "Dansen". Signed, numbered 13/50. Image dimensions: 41x29cm, unframed,
Gicléetryck, "Dansen". Signerad, numrerad 13/50. Bildmått: 41x29cm, oramat löst blad
Anita Paulsson, Swedish painter born 1942.
SEK 100
Monday October 25 2021
at 18:28:11
19/10 10:17:50